Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
pokia | Dneska večeříme v pekle!!!
18.1.2017, 00:17
 
 
Šimek ke žralokům? odkaz
 
 
17.1.2017, 20:58
 
 
Reakce na 0895: Sekačky po 1.tretine už 5-0! Potěš koště...
Docela náklep, tak doufám, že jim došli dneska náboje i síly na pátek.
 
 
0895 | 0895
17.1.2017, 18:59
 
 
Sekačky po 1.tretine už 5-0! Potěš koště Smajlík
 
 
0895 | 0895
17.1.2017, 17:55
 
 
To je fakt. Ať ten hoch z Plísně jde na pivko a nemudruje na našem fóru Smajlík
 
 
17.1.2017, 17:32
 
 
Dodatek po pádu nekomentuji
 
 
17.1.2017, 17:30
 
 
Reakce na kafka: Jo, v neděli byl u nás k vidění výborne...
Když ti dá někdo hokejku mezi nohy, co uděláš, okamžitě zastavíš, aby jsi náhodou oprávněně neupadl, protože máš renomé simulanta ?
Vampýr má smůlu, nyní je trestán pokaždé i když tady simulace nebyla ani procentem.
Podobně je na tom u nás Štich, staromódní rváč ochránce, na férovku, naposledy Huml nejdříve on krosček a když mu to náš vracel, tak šel opět proti němu a výsledek známe. Huml je vyčůraný hajzl.
Bohužel jsou pravidla taková, když odmítne zaplatit brambůrkáři Holému nespravedlivou pokutu, tak dostane distanc a nepomůže mu ani soud, v tomto případě oprávněný.Dle fotky a videa soud vyhraje.
Předminule jsem na tvůj příspěvek reagoval kladně, ale pokud sem budeš chodit s těmito provokacemi, tak se například dozvíš, že jsi ubrečený i přes to, že máte předsedu svazu a rozhodčí Vám tolerují značnou část faulů, jako posledně u nás. Nehrál Štich, tak jste prasili. Takže bude lepší, aby jsi sem již nelezl, my k Vám doufám, nelezeme...já nikdy...
Na tvoji případnou reakci já rozhodně reagovat nebudu.
Závěr: nejsem jediný, kdo tvrdí, že se Plzni značně připískává od té doby, psali to i fandové jiných klubů, které nemají tak velký zákulisní vliv, jako Sp...a, Li....c, Pl..ň...
 
 
17.1.2017, 17:14
 
 
Reakce na kafka: A jinak Nick dohraje sezonu ve Wolfsbur...
Jedu na SPARTU Smajlík
 
 
17.1.2017, 16:57
 
 
Reakce na kafka: Jo, v neděli byl u nás k vidění výborne...
Tohle je asi věc, co my na Vampoloj vadí nejvíc. První fáze faulu asi moc filmování nebylo, brkl o hokejku mezi nohama a padl kolenama na led, ale ten zbytek...to si vážně mohl odpustit!
 
 
17.1.2017, 16:57
 
 
Reakce na kafka: Jo, v neděli byl u nás k vidění výborne...
Dříve jsem se k PC nedostal: Holý do posoudil jak posoudil, já se vyjadřovat nebudu, jelikož bych byl neobjektivní Smajlík
 
 
kafka | pilshovado
17.1.2017, 16:05
 
 
A jinak Nick dohraje sezonu ve Wolfsburgu...
 
 
kafka | pilshovado
17.1.2017, 13:12
 
 
Reakce na vasr: Je vidět, že jsi nic nepochopil. ;( ;(...
Jo, v neděli byl u nás k vidění výbornej hokej. Bohužel ho kazili opět tragičtí proužkatí, ale s tutím člověk bohužel nic nenadělá. Polák je prostě nevyzpytatelnej. Dokáže odpískat zápas výborně i průměrně, ale dokáže ho taky totálně zkazit, či dokonce obrkiksem ( obrkiksama ) rozhodnout o jeho výsledku. Mnoho let už píská, ale bohužel nedokáže udržet svoje výkony na potřebné úrovni. A Pražák je pro mne osobně největším zklamáním. Když v ELH začínal, dělala se mu obrovská reklama a předcházela ho výborná pověst. Bohužel já ho ještě neviděl zapískat zápas bez chyb. Je špatně špatnej... Smajlík

Jinak na hostesky nekoukám. Smajlík Chodím na pilszimáček kvůli hokeji. Jen občas udělám vyjímku. Jako třeba teď v červenci, kdypa tam půjdu na ZZ Top. Smajlík

Já vím, že mě nebudeš mít rád - ale stejně se musím zeptat. Copa říkáš na další Vampolovo filmování? Milionkrát už ho za tuto DK potrestala, ale stejně si nedá pokoj, herec jeden nepovedenej... Smajlík
 
 
phoenix12 | Mladá Boleslav
17.1.2017, 10:51
 
 
Urban, pospíšil, vampola pryč a Nicka bych klidně zkusil. Poslední dobou co předvádí Urban...ať jde mrdlat první ligu Smajlík
 
 
pokia | Dneska večeříme v pekle!!!
17.1.2017, 00:30
 
 
Reakce na phantom: V Pardubicích by se letos nenastartov...
Tak tak, Nicka asi nebrat. Peněz moc, výsledek nejasný.
Orsava je takový mladší Johnson - stejný důraz a gólový potenciál, ale o 5 let mladší!
No a na Pacáka se už nemůžu dočkat. Rychlost skoro jako Látoš, důraz jako Pabinda a ruce téměř jako Hyčák Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
16.1.2017, 22:53
 
 
Reakce na j_eg: tam se to dalo čekat, co myslíš? Řekl by...
V Pardubicích by se letos nenastartoval asi nikdo. Neviditelnější než Pospíšil by ale už asi být nemohl. Brzo se má vrátit Orsava s Pacovským, tak aby tu vůbec pro Johnsona bylo místo. Zvlášť, když kvůli tomu odsekli Bahna. Ne, že by mi to nějak vadilo. Smajlík

Na druhou stranu vypadá naše hra v posledních zápasech docela nadějně. Kdybychom ho vzali na zkoušku do konce sezóny, tak se asi nic nestane. Ale nenechal bych se zviklat na nějakou dlouhodobější smlouvu.
 
 
rncarp | Nymburk
16.1.2017, 22:36
 
 
Tak v Plzni přestali přivítat oči a rodina nerodina Jonson pa pa.
Ale sem ho hlavně nevodit !
 
 
666ozzy | jedině Bolka
16.1.2017, 21:17
 
 
Vampi jinam Johnson sem ,ušetříme a ještě bude tlak před bránu . To je ale asi nereálné Vampolu totiž nikdo za ty prachy chtít ani nemůže.
 
 
16.1.2017, 20:46
 
 
Reakce na phantom: Johnson hlavně nikdy žádná hvězda neb...
tam se to dalo čekat, co myslíš? Řekl bych, že ho chtěli nastartovat, marně. Tak mu dali možnost jít třeba na desetinu, půlku atd. Uvolní si peníze. Hvězda určitě ne, ale důrazný s čuchem na bránu to jako joo. Taky se mi vždycky líbil.
 
 
16.1.2017, 19:57
 
 
Reakce na oldrich: Za mne ne. Třicátníků máme až až. Vě...
Johnson hlavně nikdy žádná hvězda nebyla.
 
 
16.1.2017, 19:53
 
 
Samozřejmě, že z těch slov trenéra si každý vybere to své, ale Vampi?, to asi né Smajlík .
Já tam zase třeba vidím výkonově slabé, přeplacené, roční hráče (ať už na hostování nebo smlouvou na rok), který to střídaj jak ponožky - Pospíšil, Štich.
Nebo někomu končí smlouva - třeba Stříťa?


Včera super výkon, pořád se zlepšujeme a konečně je to pár zápasů Bolka, jak ji známe. Berny minule výborně, teď skvěle. Koho jiného by měl Boris prosadit do sestavy Smajlík
 
 
16.1.2017, 19:45
 
 
Reakce na 0895: Jonson je volnej. Za mne by se hodil!...
Za mne ne.
Třicátníků máme až až.
Většina fandů se zde shoduje, že potřebujeme rychlé a bojovne bruslaře.
Nevím, zdali je rychlý.
Aby to nebyla vyčichlá hvězda.
Levný rozhodně nebude, před měsícem náš klub navíc odmítl.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
sedačky
| obývací stěny
| nábytek
| nábytek
| vina
| umělý kámen
 

Partneři

Aktuality

12.1.2017

Bahenský v MB nebude

Útočník Zdeněk Bahenský nakonec v Mladé Boleslavi působit nebude a to hlavně z důvodu návratu některých zraněných. V nejbližších zápasech by se totiž měli do hry vrátit Jakub Orsava a Dominik Pacovský. Bahenského prostor na ledě by byl proto podstatně menší, než se původně plánovalo.

11.1.2017

Štich stopku a pokutu

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Davida Šticha na protihráče Ivana Humla, za který mu byl v utkání BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov (8. 1. 2016) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za vysokou hůl, a rozhodl se dodatečně Davida Šticha potrestat zákazem činnosti na jedno utkání nepodmíněně a finanční pokutou ve výši 10 % základní měsíční odměny.

9.1.2017

Bahenský na zkoušku

V Mladé Boleslavi je aktuálně na několikadenní zkoušku třicetiletý útočník Zdeněk Bahenský. V Bruslařském klubu přitom nejde o nikoho neznámého, ve středočeském městě odehrál tři sezony v letech 2009 až 2012. Po odchodu prošel například Spartou, Litoměřicemi nebo Slavií. Naposledy působil v Nových Zámcích na Slovensku.

9.1.2017

Fronk do Budějovic

Do konce této sezony odchází útočník Jiří Fronk na hostování do prvoligových Českých Budějovic.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

12.1.2017

Zápasy JUN přeloženy

Z důvodu velké marodky junioři BK Mladá Boleslav přesouvají dva své zápasy. Utkání se Slavií Praha je posunuto na úterý 31. ledna a duel s Kladnem poté na pondělí 6. února.

9.1.2017

SDO podlehl Salzburgu

Boleslavským starším dorostencům se v zimních přípravných zápasech zatím nedaří. Po vysoké prohře s Mannheimem v závěru roku 2016 nestačili ve druhém lednovém týdnu roku 2017 na domácím ledě ani na rakouský Salzburg. V zápase hraném v pondělí 9. ledna od 18:00 prohráli Bruslaři se salzburgskými akademiky 2:4.

8.1.2017

Bednařík z JUN odchází

Na vlastní žádost opustil juniorský tým BK Mladá Boleslav útočník Lukáš Bednařík, který působil ve městě automobilů od začátku této sezóny. Ve 30 zápasech zaznamenal 12 kanadských bodů (5+7). Oproti mnoha jeho spoluhráčům se mu pak podařilo udržet bilanci +/- na hodnotě 0. Devatenáctiletý útočník se nyní vrací do rodných Strakonic, kde působí v Krajské lize mužů a Krajské lize juniorů Jihočeského kraje.

15.12.2016

Přípravné zápasy SD

Do rozpisu přípravných zápasů staršího dorostu přibyly po pondělní prohře Bruslařů s Mannheimem 2:7 další přípravné duely, které sehrají Boleslavští ve ŠKOENERGO Aréně. V lednu přivítají hned dvakrát rakouský Salzburg a jednou německý Berlín.

13.12.2016

Bruslaři v repre U18

Hned trojice boleslavských starších dorostenců byla nominována mezi náhradníky na Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let. Ten se koná tradičně ve švýcarském Zuchwilu, a to v termínu od 20. do 25. prosince 2016. Obzvlášť gratulujeme Oscaru Flynnovi, pro něhož se jedná o první naději na reprezentační start. Dále jsou mezi náhradníky tradičně Matouš Horský a David Jirásek.

10.12.2016

Přípravný zápas SDO

Hokejisté staršího dorostu sehrají v pondělí od 18:00 na hlavní ledové ploše ŠKOENERGO Arény přípravný zápas s německým Mannheimem.

8.12.2016

Škaloud asistentem JUN

Martin Škaloud se stává asistentem trenéra Jana Křivohlávka u mladoboleslavské juniorky. Děje se tak po přesunu Borise Žabky na pozici asistenta trenéra Františka Výborného u A týmu.

5.12.2016

Zápasy SD v nadstavbě

Starší dorost už má k dispozici rozlosování zápasů v nadstavbové skupině B. Podrobnosti naleznete zde.

4.12.2016

J. Růžička v repre U19

Brankář Jan Růžička, který i tuto sezónu působí v americké juniorské soutěži USHL, byl nominován na turnaj 2016 World Junior A Challenge, jenž se uskuteční v termínu od 6. do 19. prosince 2016 v Bonnyville v Kanadě. K nominaci gratulujeme a přejeme mnoho úspěšných zákroků.

28.11.2016

SD ve skupině B

Starší dorostenci budou letos po skončení základní části (poslední zápas v sobotu 3. prosince) hrát ve skupipině B, která bohužel nezajišťuje automaticky postup do play-off. Z té postoupí pouze čtyři nejlepší, přičemž se započítávají body ze základní části. Rozpis zápasů v nadstavbové skupině bude k dispozici v příštím týdnu.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz